Ozzie Osbourne stosuje CBD

Ozzie Osbourne stosuje CBD

Książę Ciemności był na początku tego roku hospitalizowany z powodu zapalenia oskrzeli, które pojawiło się w wyniku powikłań pogrypowych. Po leczeniu na oddziale intensywnej terapii, gdzie obawiano się że dostanie zapalenia płuc, został wypisany do domu. Jednak niedługo potem powróciły symptomy dawnych urazów, których doznał podczas wypadku samochodowego lata wcześniej.  

Ozzy cierpiał z powodu bólu pleców i ramienia, do tego dochodził lęk, że nie uda mu się wyzdrowieć przed zaplanowaną trasą koncertową. To oznaczało, że wokalista Black Sabbath musiał odwołać koncerty i dojść do siebie.

W rozmowie o mężu, Sharon Osbourne powiedziała: On strasznie cierpi. Źle się czuje w domu, chce wrócić na trasę, chce wrócić do zespołu, tęskni. 

Zmiana nie została spowodowana obrażeniami, to jego stan umysłu sprawia że jest pozytywny i wciąż pracuje. Potem wspomniała o tym jak zaczął stosować CBD aby radzić sobie z bólem, ze względu na wcześniejsze uzależniania, nie chciał brać innych środków. 'Nie bierze już tego' powiedziała Sharon w odniesieniu do tradycyjnych środków przeciwbólowych.

*artykuł ze strony https://elixinol.eu/en/blog/ozzy-osbourne-is-now-using-cbd-oil/

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl